Zadzwoń+48 12 376 83 98+48 608 399 775
pl

Oferujemy Państwu system wysokiej jakości okiennic GEALAN dostępny w wersji z ruchomymi lub nieruchomymi lamellami. Ruchome lammelle umożliwiają indywidualne dawkowanie ilości światła wpadającego do wnętrza budynku, w przeciwieństwie do lameli nieruchomych. Dla osób, które chcą całkowicie zasłonić dostęp światła, proponujemy zastosowanie wariantu zamkniętego z profilami z wypełnieniem z pianki.

Nowy system okiennic GEALAN pozwala na równie atrakcyjne, co efektowne urządzenie fasady. Dzięki różnorodnym kształtom i kolorom, okiennice doskonale wpisują się w każdą architekturę, a ponad to chronią przed wiatrem, wpływami atmosferycznymi i silnym nasłonecznieniem a także ... przed niepożądanymi spojrzeniami.

Okiennice są zdecydowanie najstarszym dostępnym sposobem na ochronę okien, stosowane były one już w średniowieczu. Od tamtego czasu jednak technologia wytwarzania i montowania okiennic znacznie się poprawiła. Dzięki nowoczesnym technikom możliwe jest uchylenie okiennic pozwalając na wpuszczenie do domu słońca.

Dodatkowo okiennice są świetnym sposobem na zabezpieczenie szyb w Państwa domach. Podobniejak rolety są one świetną ochroną przed wszelkiego rodzaju włamywaczami, gdyż równie skutecznie jak rolety uniemożliwiają manipulowanie przy mechanizmie zatrzaskowym. Okiennice chronią także przed wpływem czynników zewnętrznych i środowiskowych, zamknięcie okiennic sprawia, że nawet największy grad nie uszkodzi szyb zamontowanych w naszych oknach.

Jeśli mieszkamy w pobliżu drogi wysypanej żwirem to okiennice są niemal niezbędnym wyposażeniem dla każdego okna. Żwir wybijany przez koła samochodu może nie tylko zarysować szyby w oknach, ale nawet spowodować pęknięcia w szkle. Bardzo dużym plusem okiennic jest także bez wątpienia poziom prywatności jaki zapewniają. Nawet najbardziej wścibska osoba nie będzie w stanie naruszyć Państwa prywatności. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że okiennice są jednym z najbardziej popularnych sposobów na ochronę szyb i okien w polskich domach.