Zadzwoń+48 12 376 83 98+48 608 399 775
pl
flaga Uni Europejskiej
UNIA EUROPEJSKA

Dar Plast – coś więcej, niż okna na świat

Okna w domu i mieszkaniu to nie tylko miejsca wpuszczające do wnętrza światło i pozwalające na kontakt ze światem zewnętrznym – choć oczywiście głównie temu służą. Ale pełnią one również znacznie poważniejsze role, których zazwyczaj nie doceniamy, dopóki nie okaże się, że nie funkcjonują prawidłowo. Jakie to role? Przede wszystkim chodzi o zapobieganie utracie ciepła w chłodnych miesiącach oraz wentylację zapewniającą świeże powietrze we wszystkich pomieszczeniach.

Dobrze wykonane, nowoczesne okna plastikowe lub okna aluminiowe cechują się doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi. Docenisz to zwłaszcza w zimie, gdy ciepło nie będzie uciekać z pomieszczeń – a ponieważ w ostatnich latach ta pora roku przynosi ze sobą siarczyste mrozy, dobrze się przed nimi zabezpieczyć. Dzięki nowoczesnym oknom w domu nie tylko będzie panować przyjemna temperatura, ale także zmniejszą się rachunki za ogrzewanie, co w miarę upływu lat pozwoli na zaoszczędzenie całkiem pokaźnej kwoty – w ten sposób zwrócą Ci się koszty poniesione na nowe okna!

A czy wiesz o tym, że nawet zamknięte okna aluminiowe mogą prowadzić proces wentylacji? Dzięki temu nie tylko chronisz ciepło przed uciekaniem, ale również dostarczasz w tym samym czasie świeże powietrze do wnętrza. Jak to działa? Służy do tego specjalny, opatentowany system wentylacji GECCO. Jego zastosowanie sprawia również, że przez cały rok redukujesz praktycznie do zera ryzyko pojawienia się grzyba oraz pleśni, gdyż pojawiają się ona i plenią w miejscach, gdzie powietrze wymieniane jest rzadko.

Takie właśnie nowoczesne propozycje ma dla Ciebie producent okien Dar Plast. Dowiedz się, w jaki sposób zwiększą komfort Twojego życia okna plastikowe oraz okna aluminiowe znajdujące się w jego ofercie. Na pewno zaskoczy Cię, jakie możliwości dają w porównaniu z klasycznymi oknami z drewna lub wykonanymi w starszych technologiach!

Dar Plast – coś więcej, niż okna na świat

Okna aluminiowe – poznaj ich zalety

Jakie są okna aluminiowe? Pierwsze, co przychodzi na myśl w odpowiedzi, to trwałość. Są one niezwykle wytrzymałe na oddziaływania zewnętrze – zaczynając od palących promieni słońca, kończąc na korozji wywoływanej przez wilgoć oraz insekty, a także szkodliwe działanie pleśni i grzyba. Ponadto producent okien Dar Plast stosuje w procesie wytwórczym nowoczesne technologie, znacznie zwiększające poziom ich termoizolacji.

W tym celu stosowane są m.in. specjalne przekładki termiczne i aerożele. Dzięki temu wykonane z aluminium okna przewyższają pod względem utrzymania ciepła nowoczesne okna wykonane z plastiku oraz klasyczne - z drewna. Ponadto aluminium sprawia, że okna są dość lekkie. Dlatego po zamontowaniu nie musisz obawiać się, że uszkodzą ramowania okienne.

Jeśli potrzebne są Ci okna aluminium, Myślenice to miejsce, gdzie znajdziesz je w bardzo szerokim wyborze.  Warto podkreślić, że Dar Plast stosuje w nich własne systemy antywłamaniowe – fasadowy oraz okienno-drzwiowy. Dlatego okna nie tylko pomagają w zmniejszeniu rachunków za ogrzewanie i zapewniają perfekcyjną wentylację pomieszczeń, ale również pomagają chronić domowników i Twoje mienie! Dodatkowo zaletą systemu fasadowego jest to, że skrzydła i ramy okienne są niewidoczne na zewnątrz ściany, dzięki czemu okno wtapia się w nią w bardzo naturalny sposób.

W oknach aluminiowych stosuje się specjalne uszczelki. Są one wykonane z wysokiej jakości kauczuku syntetycznego, co gwarantuje całkowitą szczelność ramy okiennej. Decydując się na którąś z propozycji tego typu z Dar Plastu masz pewność, że nigdy nie poczujesz nieprzyjemnego „ciągnięcia” od strony okna.

Okna plastikowe – co skłania do ich zakupu?

Interesują Cię okna plastikowe? Myślenice to siedziba firmy Dar Plast, w której ofercie znajdziesz duży wybór wysokiej jakości okien PCV produkcji własnej oraz renomowanej, doskonale znanej na świecie firmy Gealan.  Każda z propozycji świetnie nadaje się zarówno do nowych budynków, jak i pozwoli na zastąpienie już istniejących - często spotykanym rozwiązaniem jest wymiana starych okien drewnianych na okna plastikowe.

Nie można jednak się temu dziwić – okna z PCV znacznie lepiej od drewnianych izolują ciepło, ograniczają hałasy dochodzące z zewnątrz, a także umożliwiają wentylację nawet wtedy, gdy są zamknięte. Ponadto ich zaletą jest także duża odporność na warunki atmosferyczne – niskie i wysokie temperatury, wilgoć, śnieg, deszcz i oddziaływanie promieniowania UV.

Takie właśnie są wykonane z PCV okna. Myślenice nie są jedynym terenem, na którym świadczy swoje usługi Dar Plast. Firma działa na terenie całej małopolski i poza nią, a jej okna możesz zamówić do praktycznie każdego zakątka Polski i Europy.

Warto również podkreślić, że wykonane z PCV okna nie wymagają konserwacji, a możesz je nabyć w kilku wersjach kolorystycznych. Nie musisz kupować białych okien plastikowych – choć takie właśnie są najczęściej spotykane. Zamiast tego możesz zdecydować się na złote, w kolorze jasnego lub ciemnego drewna czy… jakiejkolwiek innej barwie. Ponieważ pochodzą one prosto od producenta okien, można w pełni dostosować je do Twoich preferencji. Okna PCV pasują do praktycznie każdego stylu architektonicznego – stąd ich szeroka obecność w budynkach różnego typu.

Ile życzy sobie za dobre okna PCV producent? Myślenice to siedziba Dar Plastu, który oferuje je w bardzo atrakcyjnych, przystępnych cenach i to właśnie tam możesz nabyć wysokiej jakości okna plastikowe bez ponoszenia wysokich kosztów. Bezpłatny pomiar i wycena są dostępne po kontakcie mailowym lub telefonicznym – możesz skontaktować się z producentem w sposób, który najbardziej Ci odpowiada.

Czas pomyśleć o nowych oknach? Wybierz Dar Plast!

Czas pomyśleć o nowych oknach? Wybierz Dar Plast!

Wybór okien do domu lub mieszkania to bardzo poważna decyzja. Są one bowiem inwestycją, która będzie użytkowana przez długie lata. Warto zadbać o to, aby w tym czasie nie zawodziły i w pełni spełniały swoje zadanie, czyli pomagały w utrzymaniu ciepła oraz zapewniały odpowiednią wentylację. Duży wybór okien aluminiowych oraz okien PVC z pewnością pozwoli znaleźć Ci najlepsze dla siebie.

A dlaczego warto wybrać akurat Dar Plast? Za tą firmą przemawiają ponad dwie dekady doświadczenia – działa na rynku od roku 2000. Od samego początku zajmuje się stolarką okienną, stawiając sobie za cel dostarczanie Klientom okien oraz akcesoriów okiennych najwyższej jakości.  Parapety, klamki, rolety, nawiewniki czy szyby – jej oferta to nie tylko same okna. Myślenice były pierwszym obszarem jej działania, który szybko zwiększył się na całe województwo małopolskie, a potem sięgał coraz dalej. Powodem docenienie wysokiej jakości jej propozycji przez Klientów z innych rejonów.

 

 

Możesz sprawdzić na stronie Dar Plastu, jakie w aktualnej ofercie posiada okna aluminiowe producent. Myślenice mogą znajdować się dla Ciebie na drugim końcu kraju – jednak nie jest to przeszkodą, aby skorzystać z jego usług. Realizacje wykonane przez firmę znajdują się nie tylko w Polsce, ale także wielu krajach Europy. Bez problemu możesz zamówić odpowiednie okna do praktycznie każdej miejscowości w kraju.

Zaletami okien plastikowych i aluminiowych producenta jest wysoka jakość wykonania, przystępne ceny oraz szeroki wybór. Jeśli potrzebne są nietypowe okna, producent Myślenice będzie w stanie dostarczyć Ci rozwiązania ściśle dopasowane do wymogów, w tym z zamontowanymi dodatkowymi rozwiązaniami - jak nawiewniki czy klamki antywłamaniowe. Wiedza i doświadczenie firmy, zdobyte w trakcie całego okresu działalności, pozwalają znaleźć optymalne rozwiązanie w każdej sytuacji. Fachowa kadra Dar Plastu zawsze służy radą i pomocą – możesz zwrócić się do niej w przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub gdy masz swoje pomysły co do stolarki okiennej, jaką chcesz zastosować w miejscu przeznaczenia.

Warto zwrócić również uwagę na wspomniane akcesoria okienne. Są one równie dobrze wykonane, jak same okna, dlatego w połączeniu z nimi stanowią solidną całość, która daje gwarancję bezawaryjnego użytkowania przez wiele lat. Będzie to okres, w którym okna dadzą Ci pełną satysfakcję z ich użytkowania i pewność, że inwestycja była trafiona.

Dlatego jeśli szukasz najlepszych okien plastikowych lub okien aluminiowych na rynku, zobacz już dzisiaj, które z propozycji producenta są dla Ciebie najlepsze i skontaktuj się w celu zamówienia wyceny!

Bezpłatny pomiar i wycena -

Zadzwoń i umów się!