Zadzwoń+48 12 376 83 98+48 608 399 775
pl
flaga Uni Europejskiej
UNIA EUROPEJSKA

Okna są niezwykle istotnym elementem każdego domostwa. Odpowiednio zamontowane i dobrane są dopełnieniem elewacji, sprawiają, że dom wygląda na zadbany i kochany. Dlatego też tak istotne jest by okna były nie tylko najwyższej jakości, ale też miały odpowiednią barwę czy odcień. Dlatego też przykładamy wielką wagę do tego by każda realizacja której się podejmujemy została wykonana w najbardziej profesjonalny sposób.

Z tego też powodu udzielamy bardzo szczegółowych konsultacji, które mają na celu umożliwienie Państwu wyboru najlepszych możliwych okien. Pomagamy w każdym momencie montażu okien, od wyboru ich rozmiaru i materiału z którego mają być wykonane, ich kolor, aż do tego w jaki sposób powinny zostać zamontowane by osiągnąć najlepsze możliwe efekty. Nasza firma wykonuje montaże wszelkiego rodzaju okien, od zwykłych okien wykonanych z PCV, przez drzwi balkonowe aż do witraży i innych mozaik z kolorowego szkła. Dlatego też nie ważne czy chcą Państwo wykonać realizację montażu okien w gospodarstwie domowym, budynku biurowym, czy kościele, nasza firma dołoży wszelkich starań by byli Państwo zachwyceni z jakości stolarki okiennej, która znajdzie się w Państwa nieruchomości.

Wykonane realizacje

Inwestycja w Hamburgu

Inwestycja, którą wykonywaliśmy w kwietniu 2020 roku była jedną z najbardziej skomplikowanych w historii działalności naszej firmy. Profile okienne jakie zostały zamówione do tego budynku mieszkalnego były naprawdę dużymi przeszkleniami. Jak zawsze, w przypadku dużych profili okiennych, pierwszym wyzwaniem okazał się transport. Jednak dzięki naszym doskonale wyszkolonym pracownikom, mającym wiele lat praktyki w przewożeniu najbardziej skomplikowanych instalacji okiennych udało nam się dowieźć je na miejsce bez żadnego uszczerbku. Sam montaż profili okiennych przebiegł bez większych problemów. Największym wyzwaniem okazała się instalacja oszklenia tarasu, jednak dzięki odpowiednio przygotowanej powierzchni także i to nie przerosło naszych profesjonalnych pracowników.

Małopolski Cech Rzemieślników

Realizacja którą wykonywaliśmy na zlecenie Małopolskiego cechu rzemieślników i przedsiębiorców budowlanych w Krakowie była jedną z najbardziej wymagających w naszej karierze. Wszystko z powodu środków ostrożności jakie musieliśmy podjąć. Budynek w którym wykonywaliśmy realizacje wpisany jest na listę budynków zabytkowych. Dlatego też podczas wykonywania tej krakowskiej realizacji musieliśmy przestrzegać wszystkich zasad ustalony przez konserwatora zabytków miasta Krakowa.

Kościół w Nowym Targu

Realizacja wykonana przez nas w budynku sakralnym w Nowym Targu była jedną z najtrudniejszych w naszej karierze. W jej trakcie natrafiliśmy na kilka wyzwań. Największym niewątpliwie było zamontowanie dużej mozaiki na planie krzyża, jednak montaż dużych, przeszklonych drzwi także okazał się wyzwaniem.

Tego typu montaże wymagają niezwykle dużej uwagi i ostrożności. Możemy jednak z radością powiedzieć, że dzięki profesjonalizmowi naszych pracowników realizacja w Nowym Targu przebiegłą szybko i bezproblemowo.

Realizacja na Słowacji

Realizacja, którą wykonywaliśmy na Słowacji jest najbardziej typową z realizacji, które wykonywaliśmy. Naszym zadaniem było zamontowanie okien w budynku mieszkalnym. Natrafiliśmy na dwa niezwykle duże wyzwania. Największym była niewątpliwie odległość. Musieliśmy przetransportować stolarkę okienną na teren Słowacji. Wymagało to od nas odpowiedniego zabezpieczenia ładunku i dbania o niego przez całą drogę. Drugim wyzwaniem były niestandardowe kształty okien. Wymagały one od naszych pracowników bardzo dużej ostrożności podczas montażu, tak by nie zostały one uszkodzone w trakcie instalacji.