Zadzwoń+48 12 376 83 98+48 608 399 775
pl

Dostępne oferty pracy

Dlaczego warto u nas pracować

Jesteśmy producentem okien plastikowych i aluminiowych!

Jesteśmy doświadczonym producentem stolarki okiennej i drzwiowej od 2000 roku. Wykonujemy estetyczne, wysokiej jakości produkty z PCV i aluminium. Siedziba firmy znajduje się w Jaworniku, w powiecie myślenickim, zaledwie 20 km od Krakowa. Do naszej oferty wprowadziliśmy różnego rodzaju drzwi oraz okna przesuwane, zabudowy z profili aluminiowych, okna pasywne i aluminiowe, a także szeroką gamę wyrobów PCV.

Dbamy o ciekawe i modne rozwiązania dla naszych klientów. W nowoczesnych oknach przesuwnych, duże powierzchnie szyb zapewniają stały dopływ światła, a ich progi są niemal niewidoczne.

Jesteśmy producentem okien plastikowych i aluminiowych!

Profesjonalny serwis okien

Zajmujemy się także szeroko pojętym serwisem posprzedażowym. Gwarantujemy wsparcie wszystkich naszych specjalistów, zapewniając mi.in. pełen zakres usług montażowych.

Wszystkie nasze profile i rozwiązania opieramy o solidne, niemieckie technologie Gealan wraz z okuciami Roto. Nasze produkty charakteryzują się sporą wytrzymałością na warunki atmosferyczne, izolacją cieplną, a także wygodnymi rozwiązaniami do użytku codziennego. Jako producent stolarki okiennej stawiamy duży nacisk na bezpieczeństwo domowników oraz różnego rodzaju systemy antywłamaniowe.

Profesjonalny serwis okien