Zadzwoń+48 12 376 83 98+48 608 399 775
pl

GECCO 4, najnowszy nawiewnik GEALAN, wentyluje wyjątkowo efektywnie. Montowany jest na poszerzeniu ościeżnicy bądź bezpośrednio na ościeżnicy, gdy ta jest wystarczająco wysoka. GECCO 4 przeznaczone jest do wszystkich profili niezależnie od głębokości a więc również dla nowych systemów GEALAN S 7000 IQ plus i S 8000 IQ plus. Wyposażone jest zawsze w filtr przeciwpyłkowy i może być uzupełnione o wkładkę izolującą akustycznie. GECCO 4 może być montowane w następujących systemach GEALAN S 3000, S 7000 IQ, S 8000 IQ, S 7000 IQ plus i S 8000 IQ plus.

Nawiewniki montowane w oknach spełniają wiele różnych funkcji, przede wszystkim są one źródłem świeżego powietrza. Są one także świetnym rozwiązaniem w oknach kuchennych. Odpowiednio zamontowane nawiewniki pozwalają na wyeliminowanie zjawisko parowania podczas gotowania.

Nawiewniki montowane w oknach pozwalają też na wpływ świeżego powietrza, filtry przeciwpyłkowe zamontowane w oknach są niezwykle skuteczne, dzięki czemu nawiewniki są wskazane dla wszystkich alergików. Wkładki izolujące akustycznie, które mogą być zamontowane w nawiewnikach są niezwykle skuteczne jeśli chodzi o wygłuszanie dźwięków z zewnątrz.

Nawiewniki mają również wpływ na to jak szybko schną okna po umyciu. Nic więc dziwnego, że są one chętnie montowane przez wszystkie gospodynie domowe, którym zależy na czasie. Nawiew świeżego powietrza nie tylko sprawia, że okna szybciej schną, ale też znacznie rzadziej pojawiają się na nich smugi i ślady po myciu. Nawiewniki okienne pozwalają też na uzyskanie lepszej cyrkulacji i wilgotności powietrza wewnątrz mieszkania. Jest to rozwiązanie idealne dla osób o wrażliwych drogach oddechowych.