Nowość Acrylcolor
Szybki kontakt: (+48) 608-399-775 lub (+48) 608-399-705 lub (+48) 12 376-83-98

Okna plastikowe PCV i okna pasywne

Decydując się na zakup nowych albo wymianę starych okien kierujemy się nie tylko ich estetyką, ale również funkcjonalnością. Żeby nie ograniczać Państwa wyobraźni i umożliwić Wam stworzenie wyjątkowych kompozycji, nasze okna PCV mogą mieć dowolny kształt i kolor.

Poniżej umieszczamy garść podstawowych informacji technicznych, które pomogą Państwu wybrać okna idealnie dopasowane do Waszych oczekiwań. Zapraszamy do zapoznania się z funkcjonalnymi systemami okien PCV renomowanej firmy GEALAN.

Poniżej przedstawiamy kilka systemów okiennych, które dzięki swojej innowacyjności cieszą cię ogromną renomą. Profile GEALAN mają doskonałe właściwości termoizolacyjne, dlatego proponujemy montaż nawiewników, aby zapobiec tworzeniu się grzyba i pleśni. Można dodatkowo zastosować opatentowany system wentylacji GECCO (GEALAN CLIMA CONTROL).

Zastosowanie małej, inteligentnej klapki zapewni regulowaną wymianę powietrza zewnętrznego i wewnętrznego, poprawiając w ten sposób klimat pomieszczenia i komfort mieszkania – więcej szczegółów znajdą Państwo w zakładce ROLETY / DODATKI. Doskonałym uzupełnieniem naszej oferty okien są drzwi PCV dostępne w kolorach palety RAL bądź okleinach drewnopodobnych.

Okna PVC

S 9000

Okna PVC

S 8000

Okna PVC

S 7000

 

Najlepsze okna PCV oraz okna pasywne

Wybór odpowiednich okien to jedna z najważniejszych decyzji podczas budowy lub remontu domu. Od ich jakości nie zależy wyłącznie wygląd i wygoda użytkowania, ale także funkcjonalność, bezpieczeństwo i oszczędność na późniejszych rachunkach. Decydując się na zakup nowych albo wymianę starych okien kierujmy się więc nie tylko ich estetyką, ale przede wszystkim zaletami i wadami materiałów, z jakich są wykonane.

Korzyści z montażu okien PCV

Warto przede wszystkim zaznaczyć, że okna plastikowe są najczęściej tańsze od tych drewnianych, lub aluminiowych. Wybierając tego rodzaju okna możemy zaoszczędzić nawet 30-50%. To jednak tylko jedne z wielu zalet, jakimi wyróżniają się okna z zrobione tego materiału, na tle konkurencyjnych. Są one bowiem również niezwykle wytrzymałe i prawidłowo zamontowane mogą służyć przez dekady. Charakteryzują się również doskonałą szczelnością i izolacją termiczną – skutecznie chronią nasze mieszkanie przed utratą ciepła. To kolejna – po cenie – oszczędność w przypadku wyboru okien z tworzywa sztucznego. W trakcie zimy i skrajnych temperatur możemy zaoszczędzić całkiem sporo pieniędzy na ogrzewaniu i rachunkach za prąd wybierając te okna. Cechują się również dobrą izolacją akustyczną. Ich niezaprzeczalną zaletą jest również łatwość w utrzymaniu. To materiał nie tylko wyjątkowo odporny na działanie promieni słonecznych, wiatru, deszczu i śniegu, ale również gwarantujący, że zabiegi pielęgnacyjne tych okien mogą ograniczać się w zasadzie tylko do czyszczenia ram za pomocą zwykłego płynu do mycia.

Odporne, trwałe i estetyczne – plastikowe okna PCV

Ramy okienne wykonane z tworzywa sztucznego stanowczno dominują na Polskim rynku. Ich zwolennicy często podkreślają ich atuty, które sprawiają, że są najczęściej wybieranym produktem z tej kategorii wśród konsumentów. Poza świetnymi parametrami technicznymi bardzo ważny jest także ich wygląd i ciekawy design. Warto pamiętać, że okna plastikowe nie muszą przybierać jedynie odcieni bieli, z którą większości z nas się kojarzą. Żeby nie ograniczać Państwa wyobraźni i umożliwić Państwu stworzenie swoich własnych wyjątkowych kompozycji, nasze okna PCV mogą mieć dowolny kształt i kolor.

Warto wymienić listę zalet okien PCV:

  • Odporne na działanie grzybów oraz owadów
  • Wysoka wytrzymałość na czynniki atmosferyczne
  • Dobra izolacja cieplna (bardzo szczelne)
  • Nie wymagają konserwacji (poza standardowym, regularnym czyszczeniem)
  • Ognioodporne – twarde PCV nie jest w stanie się zapalić
  • Ciężkie do zarysowania
  • Biel na długi czas
  • Łatwe w czyszczeniu
  • Atrakcyjne cenowo
  • Ekologiczne! Okna PCV poddawane są 100% recyklingowi

To ważne, by wybrać jak najlepsze okna PCV. Jest to jeden z najistotniejszych elementów naszego domu, a odpowiednio dobrane okna podkreślą jego charakter i będą świetną wizytówką. Jednocześnie powinny zapewniać bezpieczeństwo i skutecznie izolować od czynników zewnętrznych. Okna plastikowe zakupione na naszej stronie to gwarancja najwyższej klasy materiałów i satysfakcji z zakupu. Zachęcamy do przeglądnięcia oferty i zakupu najlepszych okien. Polecamy i życzymy zadowolenia z naszego produktu!

Specjalistyczne systemy sprawią, że korzystanie z okien będzie przyjemne i efektywne

Zapraszamy również do zapoznania się z funkcjonalnymi systemami okien PCV renomowanej firmy GEALAN. Przedstawiamy kilka systemów okiennych, które dzięki swojej innowacyjności cieszą cię ogromną renomą. Profile GEALAN mają doskonałe właściwości termoizolacyjne, dlatego proponujemy montaż nawiewników, aby zapobiec tworzeniu się grzyba i pleśni. Można dodatkowo zastosować opatentowany system wentylacji GECCO (GEALAN CLIMA CONTROL). Zastosowanie małej, inteligentnej klapki zapewni regulowaną wymianę powietrza zewnętrznego i wewnętrznego, poprawiając w ten sposób klimat pomieszczenia i komfort mieszkania – więcej szczegółów znajdą Państwo w zakładce ROLETY / DODATKI. Doskonałym uzupełnieniem naszej oferty okien są drzwi PCV dostępne w kolorach palety RAL bądź okleinach drewnopodobnych.

Skontaktuj się teraz

logo
certyfikat
fwf certyfikat
Copyright by DarPlast 2016 - 2017
Polityka prywatności