Nowość Acrylcolor
Szybki kontakt: (+48) 608-399-775 lub (+48) 608-399-705 lub (+48) 12 376-83-98

Nowe drzwi podnośno-przesuwne HST S 9000

System lekkich przesuwnych okien i drzwi HST S9000

Nowoczesny wygląd bez ograniczeń

Komfort w domowym zaciszu

Drzwi przesuwne to obowiązkowy element nowoczesnych mieszkań. Z jednej strony dodają wnętrzu elegancji a z drugiej strony dbają o dobre samopoczucie mieszkańców dzięki efektywnemu doświetleniu pomieszczeń. Nowy system HST oparty o platformę S 9000 spełnia wszystkie wymogi techniczne i wizualne jakie postawiono przed systemami przesuwnymi najnowszej generacji.

Dzięki doskonałej konstrukcji wielkie elementy dają się przesuwać praktycznie bez użycia siły a duże przeszklenia gwarantują skuteczne doświetlenie wnętrza zarówno przy otwartych jak i zamkniętych drzwiach. Prawie niewidoczny próg niweluje podział na przestrzeń zewnętrzną i wewnętrzną.

 

Wersja klasyczna

Nowe drzwi podnośno-przesuwne

idealna symetria

W wersji klasycznej wysokość lica profilu skrzydła wynosi zaledwie 100 mm.

Wersja design

Nowe drzwi podnośno-przesuwne

więcej światła – obniżona część stała

W tym rozwiązaniu zwykłe skrzydło w segmencie nieruchomym drzwi podnośno-przesuwnych HST zastąpione jest profilem oszklonym, którego szerokość lica w porównaniu z normalnym skrzydłem zredukowana jest aż o ponad 50%.

Zalety

 • doskonała izolacja cieplna

  Już w standardowej wersji (bez montażu dodatkowych elementów) drzwi HST S 9000 osiągają rewalacyjny Uf 1,3 równy W/(m²·K).

 • Pakiety 3-szybowe

  Konstrukcja drzwi HST S 9000 przystosowana jest do montażu nowoczesnych pakietów 3-szybowych o grubości 52 mm (54 mm przy zastosowaniu STV®).

 • Nowoczesny design

  Wąskie skrzydło i innowacyjna konstrukcja części stałej tworzą estetyczną całość i umożliwiają efektywne doświetlenie wnętrza.

 • Precyzyjne detale

  Przemyślana w najdrobniejszych szczegółach konstrukcja uwzględnia jednocześnie doskonałą termoizolację, łatwą obróbkę i innowacyjne rozwiązania techniczne.

 • Powłoka acrylcolor

  Istnieje możliwość wykończenia w sprawdzonej technologii acrylcolor, która nadaje piękny wygląd i gwarantuje trwałość użytkowania.

 • Różnorodność

  2 wersje konstrukcyjne (klasyczna i design), różnorodne schematy otwierania, szeroka paleta kolorystyczna stwarzają ogromne możliwości w kreowaniu swoich wymarzonych drzwi.

Skontaktuj się teraz

logo
certyfikat
fwf certyfikat
Copyright by DarPlast 2016 - 2017
Polityka prywatności