Nowość Acrylcolor
Szybki kontakt: (+48) 608-399-775 lub (+48) 608-399-705 lub (+48) 12 376-83-98

Solidne okna aluminiowe dla Twojego domu

 

Okna aluminiowe idealnie wpisują się w trendy nowoczesnego budownictwa. Zyskują coraz więcej zwolenników ze względu na swoją trwałość oraz szerokie możliwości doboru i dopasowania, nie tylko ze względu na wielkość, ale i kształt. Dzięki nim można zyskać nowoczesne i jednocześnie ciepłe wnętrza. Materiał ten jest niezrównany w przypadku konstrukcji wielkoformatowych, w przypadku tarasów, ogrodów oraz fasad. Cechuje się wysoką stabilnością oraz wytrzymałością. Jeszcze do niedawna okna aluminiowe kojarzone były przede wszystkim z zimnem i dość dużą przepuszczalnością oraz z po prostu chłodną strukturą materiału. Teraz, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom poprawiającym właściwości izolacyjne, aluminium plasuje się na bardzo wysokim miejscu również w kwestii utrzymywania ciepła.

Zalety aluminiowych ram

Ich głównymi zaletami są z pewnością lekkość, duża plastyczność, żywotność oraz oczywiście odporność na korozję. Jak już wcześniej wspomnieliśmy aluminiowe ramy do okien są bardzo stabilne. Pozwala to na tworzenie na prawdę dużych rozmiarów okien. Ich plastyczność sprawia, że bardzo dobrze robi się z nich wielkoformatowe okna narożne. Aluminiowe ramy mogą mieć całkiem dowolne kształty. Możemy wykonać okna aluminiowe na Państwa zamówienie. Będą one świetnym czynnikiem w budownictwie typu energooszczędnego z racji niskiego współczynnika przenikania ciepła. Obecne okna aluminiowa posiadają certyfikaty budownictwa pasywnego. Są one również stosunkowo dość drogie, jednak ze względu na walory estetyczne oraz trwałość często montowane są w reprezentatywnych budynkach lub nowych domach prywatnych. Ich duża wytrzymałość pozwala na stosowanie w nich ciężkich szyb antywłamaniowych, specjalnie wzmacnianych lub nawet kuloodpornych.

Estetyka oraz prawidłowa pielęgnacja

Zniszczonych okien tego rodzaju nie można odnowić, podobnie, jak okien z tworzywa sztucznego. Jednak aluminiowe ramy posiadają wysokie właściwości estetyczne – mogą mieć rozmaite kształty i kolory. Stwarza to olbrzymie pole manewru architektów, a ich malowanie, również odbywa się w nieskomplikowany sposób. O okna aluminiowe należy jednak w miarę dbać. Powinno się czyścić je przynajmniej trzy razy rocznie zwykłą, miękką szmatką i wodą z dodatkiem środków do mycia okien. Do ich konserwacji można również stosować środki konserwujące do powierzchni aluminiowych.

Aluminiowe ramy okienne to nie tylko elegancja, prestiż i nowoczesność, ale również wysoka funkcjonalność codziennego korzystania, bezpieczeństwo i oszczędność. Tego rodzaju okna stają się coraz popularniejsze i zachęcamy do zamontowania ich u siebie w domu lub biurze. Nie tylko będą świetnie wyglądały, ale sprawdzą się również, jako wyjątkowo trwały i elastyczny materiał oraz będą doskonałym wyborem spośród innych typów okien, który sprawi, że nie będziemy musieli przejmować się ich wymianą przez lata.

Skontaktuj się teraz

logo
certyfikat
fwf certyfikat
Copyright by DarPlast 2016 - 2017
Polityka prywatności