Nowość Acrylcolor
Szybki kontakt: (+48) 608-399-775 lub (+48) 608-399-705 lub (+48) 12 376-83-98

Jesteśmy producentem okien plastikowych i aluminiowych!

Jesteśmy doświadczonym producentem stolarki okiennej i drzwiowej od 2000 roku. Wykonujemy estetyczne, wysokiej jakości produkty z PCV i aluminium. Siedziba firmy znajduje się w Jaworniku, w powiecie myślenickim, zaledwie 20 km od Krakowa. Do naszej oferty wprowadziliśmy różnego rodzaju drzwi oraz okna przesuwane, zabudowy z profili aluminiowych, okna pasywne i aluminiowe, a także szeroką gamę wyrobów PCV. Dbamy o ciekawe i modne rozwiązania dla naszych klientów. W nowoczesnych oknach przesuwnych, duże powierzchnie szyb zapewniają stały dopływ światła, a ich progi są niemal niewidoczne.

Profesjonalny serwis okien

Zajmujemy się także szeroko pojętym serwisem posprzedażowym. Gwarantujemy wsparcie wszystkich naszych specjalistów, zapewniając mi.in. pełen zakres usług montażowych.
Wszystkie nasze profile i rozwiązania opieramy o solidne, niemieckie technologie Gealan wraz z okuciami Roto. Nasze produkty charakteryzują się sporą wytrzymałością na warunki atmosferyczne, izolacją cieplną, a także wygodnymi rozwiązaniami do użytku codziennego. Jako producent stolarki okiennej stawiamy duży nacisk na bezpieczeństwo domowników oraz różnego rodzaju systemy antywłamaniowe.

Światowe standardy produkcji okien aluminiowych i PCV

Od 2004 roku regularnie współpracujemy również z zagranicznymi kontrahentami z całej Unii Europejskiej, gdzie mamy swoje przedstawicielstwa i wysyłamy nasze produkty. Żeby nie zawieść Państwa zaufania zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowanych pracowników, zapewniając im regularne szkolenia z najnowszych rozwiązań, dzięki czemu mają obeznanie w najnowszych trendach rynku oraz współczesnych technologiach.

Nasza firma stale się rozwija, stawiając nie tylko na nowoczesne okna plastikowe, ale również na produkty energooszczędne, a także okna tarasowe i balkonowe. Szeroki wybór różnego typu akcesoriów oraz indywidualne dostosowanie się do klienta gwarantuje solidność wykonania usług, a duże doświadczenie i wiedza zapewnia satysfakcję ze współpracy.

Skontaktuj się teraz

logo
certyfikat
fwf certyfikat
Copyright by DarPlast 2016 - 2017
Polityka prywatności